Drukarniamieleccentrum

reklama i opinie o drukarniach

Drukowanie naklejek

drukowanie naklejek

Drukowanie naklejek nie jest zbyt trudnym zadaniem, jednak to dopiero przygotowane naklejki do druku w profesjonalnych drukarniach mogą być super produktem. Naklejki na zamówienie najczęściej drukuje się na folii samoprzylepnej i w szczególności dba się o ich kolorystykę, grafikę czy napisy, które nie powinny szybko ulegać wypłowieniu.

Zawsze czytelne

drukowanie naklejek
Sprawdź https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/naklejki/

Naklejki na towary czy różnego rodzaju opakowania powinny być czytelne i doskonale widoczne. Po to zresztą firmy decydują się na korzystanie z naklejek. Drukarnie proponują więc jak najlepszy rodzaj druku, który zapewni trwałość i dobrą jakość naklejek na zamówienie.

Proces drukowania naklejek

Naklejki samoprzylepne, najczęściej, są drukowane drukiem solwentowym. Są one drukowane na foliach samoprzylepnych różnego rodzaju, jednak zawsze folie mają bardzo mocny klej po swojej drugiej stronie. Folia może być metaliczna, polimerowa, bezbarwna, wielorazowego użytku. Dodatkowo kształty naklejek są wycinane komputerowo. Każdy klient, który zamówi naklejki w drukarni otrzymuje już produkt przygotowany do bezpośredniego naklejenia. Tak samo jest w drukarni, która mieści się w Krakowie. Przy drukowaniu naklejek na zamówienie ważne jest, by były one wykonane w jak najlepszej jakości.
Dlatego też drukowanie naklejek polega na wykonaniu naklejek odpornych na warunki atmosferyczne i nieścieralnych. Naklejki powinny mieć jaskrawe kolory, które są odporne na promieniowanie słoneczne.