Plakaty A1 drukarnia wałbrzych

Idealny wydruk na dyplom

Dyplom inżynierski to nie byle małe oddanie przelotne na Wydziale Architektury. Nie można w tym miejscu przynieść projektu wydrukowanego na byle jakim papierze, z drzewami, które przypadkiem zamiast zielonkawożółtych zrobiły się płonąco-rude, z nieusuniętymi podpisem o edukacyjnej wersji programu a także liniami przeskakującymi z jednej strony na drugą, bo przecież kto przy tym nawale zadań posiadałby czas aby je modyfikować. 
Dlatego studenci tuż przed oddaniem projektu dyplomowego bez ogródek prześcigają się w tym, kto wykona to lepiej. Rozumie się samo przez się przecież, że nawet najlepszy model można zepsuć fatalnie utworzonym wydrukiem, na papierze, który nie będzie pasował na idei (fotograficzny, który odbija światło miernie też sprawdzi się w sali z punktowym, głębokim oświetleniem. Nie ma nic gorszego aniżeli komisja, która pochrząkuje niezadowolona, bo nie widzi nad czym fatygowałeś się przez te długie miesiące!). Może zdarzyć się tak, że dostosujemy sobie wspaniałe tony kolorów i kolorystyka wybijać będzie nasz projekt, ale na nieszczęście, okaże się, że na druku wyglądać będą one absolutnie inaczej! Zielenie nie są najgorsze, ale w momencie, kiedy mieszać ma się czerwień z niebieskim lub żółcią – wtedy wszystko jest prawdopodobne. Legenda głosi, że fioletowy wyszedł kiedyś na wydruku nie jak fiolet, a róż czy błękit… Wtedy zabawa ze modernizowaniem balansu barw na próbkach dopiero się rozpoczyna!
Nie martwmy się jednakże. Plakaty A1 drukarnia uzyska nam prędko, ploter wypuści próbkę kolorystyczną i potrzeba jedynie mieć przy sobie komputer, żeby na miejscu przeprowadzać testy. Ostatecznie nie jest ciężkie, by dojść do wymarzonego rezultatu.


Możliwość komentowania jest wyłączona.